Eindstand clubkampioenschap jeugd

Hierbij de eindstand van de clubkampioenschappen 2021. Dit jaar zijn maar liefst acht wedstrijden gereden: een criterium op Papendal en op Arnhems Buiten, twee MTB-wedstrijden op Cranevelt, een behendigheidstest en drie tijdritten: op Papendal, over de Italiaanseweg en naar Otterloo (10 kilometer!) .

Hulde voor de deelnemers aan de laatst wedstrijd in de regen, tijdens de RETO-clubdag op 3 oktober. Felicitaties aan alle renners met ereplaatsen. Volgend jaar weer!

 

        MTB maart punten Tijdrit 20 april punten Behendigheid (sec) punten MTB 27 mei punten criterium 15 juni punten Klimtijdrit 8 juli punten Otterlo punten Arnhems Buiten punten Eindstand Eindpositie
Cat 1&2 Britt   Nederlof     3.04 10 34 10 6.31 10 12.47 10 2.50 10     1 10 50 1
  Hugo   Nederlof 8:09 10 3.24 8 34 10 8.05 9 14.54 8 3.12 8     4 7 45 2
  Matthieu   Timmer 8:50 8         8.06 8 14.30 9 3.10 9     3 8 42 3
  Jasper   Legtenberg                     3.22 7 20.27 10 2 9 26 4
  Nina   Tjallingii 8:40 9 3.13 9 35 8                     26 4
  Lars   Pulles 14:07 7         9.03 5     4.16 5         17 6
  Lot   Jager                 15.58 7     21.55 9     16 7
  Sebas   Michel dnf 1         8.09 7     3.39 6         14 8
  Jesse   Slotboom                 16.21 6     22.51 8     14 9
  Isabel   Voogt     3.54 b.m. 36 7                     7 10
                                           
Cat 3&4 Fedde   Verhagen     5.38 10 32 9     19.45 10 2.25 10     1 10 49 1
  Mees van Caulil 10:05 10 6.01 9 31 10 8.46 10 20.06 9 2.49 9 18.54 10 2 9 49 1
  Noah   Groen 10:29 8 6.27 8 33 8 10.11 8 20.37 8 2.57 8 19.44 9 3 8 41 3
  Hugo   Bouma 11:10 7 6.50 7 36 7 11.31 7 21.56 7 3.33 6         35 4
  Krijn van Hoff 10:24 9         8.55 9                 18 5
  Maarten   Duyvenstein 11:36 6                             6 6
  Tristan   Timmer 12:26 b.m.         11.33 b.m. 21.47 b.m. 3.30 b.m     4 b.m.    
                                           
Cat 5,6,7 Tijn van Caulil 16:06 10 14.36 9 22 8 16.18 10 24.59:00 9 2.28 8 17.24 9 1 10 48 1
  Jeremy   Bus     14.34 10 19 10 dnf 1 24.58 10 2.35 7 17.11 10 4 7 47 2
  Daan van der Sluijs 16:07 9 14.49 8 21 9 16.50 8     2.48 5 17.49 7 2 9 43 3
  Sven   Perrels 17:30 8 16.13 7 35 4 19.55 5 24.59:30 7 2.57 3 19.08 3     31 4
  Lucas Van der Sluijs     15.42 5 31 6     24.59:10 8 2.37 6 18.20 5 5 6 31 4
  Siem   Klompmaker     15.34 6 28 7         2.23 10 17.50 6     29 6
  Mas van Leeuwen     12.26 (4 ronden) 1 34 5     25.00 6 2.56 4 18.23 4 6 7 26 7
  Joris   Frankema                     2.27 9 17.39 8 3 8 25 8
  Luuk   Bosman     16.28 3 40 2 19.43 7 25.04 2 2.59 2 19.10 2     16 9
  Gilana   Spronk     16.50 2 35 4     25.02 4     20.18 1     11 10
  Niels van de Burgt             16.28 9                 9 11
  Guus De Jong     17.04 1 38 3     25.25 1 3.09 1 19.13 2     8 12
  Maarten   Duyvestijn             19.50 6                 6 13
  Mette ten Cate                 25.01 5             5 14

Vorige bericht